Dobry adwokat Wałbrzych, prawnik, radca prawny w Wałbrzychu - Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Daraż


Kancelaria oferuje możliwości rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności praktyczne. W naszym przekonaniu jesteśmy szczególnym miejscem - kancelarią prawną wyróżniającą się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym, ale także swoistą kulturą organizacyjną i sprzyjającą rozwojowi atmosferą pracy.

Kariera zawodowa w naszej Kancelarii rozpoczyna się od stanowiska stażysty. Po pewnym okresie, na podstawie oceny wyników pracy dokonanej przez Zarządzającego Kancelarią i pozostałego zespołu prawników, pracownik może otrzymać promocję na stanowisko prawnika - asystenta radcy prawnego. Kolejnym etapem jest awans na stanowisko aplikanta radcowskiego (adwokackiego), a następnie - współpracującego radcy prawnego lub adwokata. W tym wypadku konieczne jest posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata.

Kancelaria szuka więc osób ambitnych, zaangażowanych, z talentem, stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na rozwój. Praca z nami to możliwość spełnienia swoich ambicji zawodowych i życiowych. Szczególną wagę przywiązujemy do znajomości przez naszych prawników języków obcych.

Osoby zainteresowane pracą w Kancelarii Prawnej Adwokat Adam Daraż prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Daraż
ul. Chrobrego 12/4
58-300 Wałbrzych
e-mail: kancelaria@daraz.pl
 
HOME | KANCELARIA | DZIAŁALNOŚĆ | PRAWNICY | PUBLIKACJE | KARIERA | KONTAKT

Copyright © Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Daraż 2008 - Nota prawna
Kancelaria adwokacka Wałbrzych, dobry adwokat, radca prawny, prawnik Wałbrzych

design by LTB.com.pl